W tym wydaniu „Dobrych Nowin” przeczytasz m.in.:

Już okładka „Dobrych Nowin” – wrześniowego numeru – przypomina Czytelnikom o tym, że w październiku obchodzić będziemy czterdziestą rocznicę wyboru ks. kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.
W numerze Czytelnicy znajdą m.in.:

  • Artykuł o współczesnej Stygmatyczce – Myrnie Nazzour,
  • Świadectwo uzdrowienia za wstawiennictwem Służebnicy Bożej Leonii Nastał oraz opis objawienia Matki Bożej w Siekierkach.
  • Dla tych, którzy jeszcze nie znają inicjatywy br. Benedykta Pączki, misjonarza z RCA, opisujemy szkołę muzyczną „African Music School”.
  • Tradycyjnie felietony dla „Dobrych Nowin” napisali Weronika Kostrzewa oraz ks. Tomasz Kancelarczyk.
  • Ks. Tomasz Szarliński odpowiada w piśmie na pytanie Janusza, jakie nadesłał do redakcji: „Jakie jest podejście Kościoła katolickiego do kwestii bioenergo-erapii, ziołolecznictwa, reiki?”.

Jako że redakcja „Dobrych Nowin” obchodzi jubileusz15-lecia wydawana gazety, przygotowała dla Czytelników kilka niespodzianek.
Wśród nich są jubileuszowe cegiełki: kartki świąteczne, książka oraz saszetka, a z nią „Koronka za zmarłych” i film o św. Bernadecie. Każdy, kto w październiku wyśle wspierającego nas SMS-a, otrzyma dostęp do filmu „Teraz i w godzinę śmierci”.
Polecamy „Dobre Nowiny” i życzymy owocnej lektury!

Gazeta Dobre Nowiny wydawana jest dzięki hojności darczyńców. Jeśli pragną Państwo dołączyć się do wydawania największej bezpłatnej gazety ewangelizacyjnej prosimy o wpłatę na fundusz wydawniczy “Dobrych Nowin”. Więcej »